Poutní zájezd od pátku 21. 9. do neděle 23. 9. 2018

Program poutního zájezdu:

Pátek: Vambeřice – kostel Panny Marie královny rodin, v 10 hodin prohlídka a mše svatá. Poté oběd. Odpoledne prohlídka poutního areálu – Golgota, Jeruzalém, křížová cesta. Další zastávka Kladsko a návštěva kostelů, které se vztahují k české historii. Večeře v 19 hodin. Přespání v klášteře na Hoře Matky Boží v Králíkách.

Sobota: snídaně v 6,30 a 7.00 odjezd do Třebnice. V Třebnici u sv. Hedviky v 10.00 mše svatá, prohlídka kostela, uctění ostatků svaté Hedviky. Ve 12.00 oběd. Poté přesun do Vratislavi s návštěvou kostelů. Večeře v Králíkách.

Neděle: Králíky – 7.00 mše svatá, 8.00 – snídaně, 8,45 – prohlídka areálu. Poté odjezd do Neratova – oběd. Při zpáteční cestě domů návštěva P. Zbigniewa Czendlika v Lanškrouně.

Stále je ještě možné se přihlásit, ale prosíme co nejdříve. Předpokládaná cena za místo v autobuse, společná jídla, noclehy, vstupy, režii je cca 2000 Kč, děti a studenti 1000 Kč. Závazné přihlášky se zálohou – dospělí 1000 Kč, dítě nebo student 500 Kč – odevzdávejte u jáhna Ladislava Kince nebo Ludmily Čadkové.

Foto: Stanisla Knotek (clovekavira.cz)